På grunn av nedbemanning kan åpningstidene variere.

Avtal henting og bestilling på mail eller telefon.

Telefon 22 20 05 12

Sommerstengt i uke 27, 28 og 29
Youngs gate 23, 0181 Oslo

Maylen Nergård
maylen@nilzotto.no
22 20 05 12

Marius Hansen
marius@nilzotto.no
450 00 040

Telefon 40 40 47 75

Mandag til fredag 10:00 – 15:00
Sommerstengt i uke 30 og 31
Hausmanns gate 6, 1. etasje, 0186 Oslo

Kirsti Tveter
kirsti@nilzotto.no
40 40 47 75

Magnus Erlund
magnus@nilzotto.no
40 40 47 75

Telefon 23 15 70 60

Sommerstengt i uke 28, 29 , 30 og 31
Hausmanns gate 6, 6. etasje, 0186 Oslo

Øystein Nesse
oystein@nilzotto.no
450 00 045

Arne Christoffersen
arne@nilzotto.no
905 75 086

Per Christoffersen
per@nilzotto.no
900 88 480